Producenci aparatury chłodniczej

Firmy producenci aparatury chłodniczej w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Firma Wigmors powstała w 1981 roku. Należy obecnie do największych w Polsce dystrybutorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Produkcja urządzeń kuźniczych, Produkcja aparatury chłodniczej, Produkcja urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych
Producent
Województwo Podkarpackie, Dębica

Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych "PZL - Dębica" działa na rynku od 1938 r. Specjalnością firmy są przemysłowe urządzenia chłodnicze.

Produkcja aparatury chłodniczej
Producent
Województwo Małopolskie, Rzezawa

Mawi to istniejący od 1989 roku producent urządzeń chłodniczych i gastronomicznych, uznany zarówno w Polsce, jak i Europie.

Produkcja aparatury chłodniczej
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Karibu-GMM jest firmą inżyniersko-handlową z Krakowa działającą w branży chłodnictwa, automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej.

Produkcja aparatury chłodniczej
Producent
Województwo Małopolskie, Nowy Wiśnicz

Igloo jest polskim producentem urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych dla branży spożywczej /markety i supermarkety/, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii.

Produkcja urządzeń dla przedsiębiorstw handlowych i gastronomicznych, Produkcja aparatury chłodniczej
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Desto to przedsiębiorstwo, które działa nieprzerwanie od ponad 20 lat. Przez ten czas nasza firma poszerzała swoją działalność o kolejne obszary oraz sukcesywnie rozbudowywała ofertę produktową. Stawianie na nieustanny rozwój oraz dbanie o najwyższą jakość usług handlowych sprawiły, że zostaliśmy liderem w zakresie sprzedaży detalicznej oraz hurtowej produktów z zakresu m.in. automatyki przemysłowej, chłodnictwa, przetwornic częstotliwości oraz ciepłownictwa (do tego zakresu zalicza się również klimatyzacja).

Produkcja aparatury chłodniczej
Producent
Województwo Małopolskie, Bochnia

Z. P. D. CEBEA Sp. z o. o. posiada ponad 40-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży produktów mięsno – wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów, mrożonek.

Produkcja aparatury chłodniczej
Usługi
Województwo Mazowieckie, Kopana

MDEM Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą usługową. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest chłodnictwo przemysłowe oraz klimatyzacja biur, mieszkań i pomieszczeń przemysłowych.

Produkcja aparatury chłodniczej
Dostawca
Województwo Małopolskie, Nowy Sącz

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dostawy, montażu i konserwacji urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiednich sprzętów i systemów. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zapewniamy korzystne ceny.

Produkcja aparatury chłodniczej
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka