Producenci aparatury chłodniczej

Firmy producenci aparatury chłodniczej w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Firma Wigmors powstała w 1981 roku. Należy obecnie do największych w Polsce dystrybutorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Produkcja urządzeń kuźniczych, Produkcja aparatury chłodniczej, Produkcja urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych
Producent
Województwo Podkarpackie, Dębica

Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych "PZL - Dębica" działa na rynku od 1938 r. Specjalnością firmy są przemysłowe urządzenia chłodnicze.

Produkcja aparatury chłodniczej
Producent
Województwo Małopolskie, Rzezawa

Mawi to istniejący od 1989 roku producent urządzeń chłodniczych i gastronomicznych, uznany zarówno w Polsce, jak i Europie.

Produkcja aparatury chłodniczej
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Karibu-GMM jest firmą inżyniersko-handlową z Krakowa działającą w branży chłodnictwa, automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej.

Produkcja aparatury chłodniczej
Producent
Województwo Małopolskie, Nowy Wiśnicz

Igloo jest polskim producentem urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych dla branży spożywczej /markety i supermarkety/, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii.

Produkcja urządzeń dla przedsiębiorstw handlowych i gastronomicznych, Produkcja aparatury chłodniczej
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Desto to przedsiębiorstwo, które działa nieprzerwanie od ponad 20 lat. Przez ten czas nasza firma poszerzała swoją działalność o kolejne obszary oraz sukcesywnie rozbudowywała ofertę produktową. Stawianie na nieustanny rozwój oraz dbanie o najwyższą jakość usług handlowych sprawiły, że zostaliśmy liderem w zakresie sprzedaży detalicznej oraz hurtowej produktów z zakresu m.in. automatyki przemysłowej, chłodnictwa, przetwornic częstotliwości oraz ciepłownictwa (do tego zakresu zalicza się również klimatyzacja).

Produkcja aparatury chłodniczej
Producent
Województwo Małopolskie, Bochnia

Z. P. D. CEBEA Sp. z o. o. posiada ponad 40-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży produktów mięsno – wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów, mrożonek.

Produkcja aparatury chłodniczej
Usługi
Województwo Mazowieckie, Kopana

MDEM Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą usługową. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest chłodnictwo przemysłowe oraz klimatyzacja biur, mieszkań i pomieszczeń przemysłowych.

Produkcja aparatury chłodniczej
Dostawca
Województwo Małopolskie, Nowy Sącz

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dostawy, montażu i konserwacji urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiednich sprzętów i systemów. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zapewniamy korzystne ceny.

Produkcja aparatury chłodniczej
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka