Budowa innych maszyn

Firmy budowa innych maszyn w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Cieszyn

KP Labs od 2016 roku prowadzi działalność badawczo-rozwojową w zakresie wizji komputerowej i uczenia maszynowego (machine learning), a także oprogramowania lotnego i komputerów do przetwarzania danych na orbicie.

Produkcja pozostałego sprzętu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

SatRevolution zajmuje się projektowaniem, produkcją, integracją i testowaniem nanosatelitów obserwacyjnych, które zbierają dane optyczne.

Produkcja pozostałego sprzętu
Producent
Województwo Małopolskie, Skawina

Zamak Mercator swoją historię działalności rozpoczął w strukturach Krakowskiej Fabryki Kabli (KFK).

Produkcja sprzętu polimerowego, Produkcja maszyn dla przemysłu poligraficznego
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Firma Wigmors powstała w 1981 roku. Należy obecnie do największych w Polsce dystrybutorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Produkcja urządzeń kuźniczych, Produkcja aparatury chłodniczej, Produkcja urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych
Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma Wesem od 1977 r. dostarcza oświetlenie do maszyn rolniczych i samochodów. Wysoką jakość lamp Wesem gwarantują: wykwalifikowana kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, własny dział badawczo-rozwojowy i doskonale wyposażone laboratorium kontrolno-pomiarowe.

Produkcja pozostałego sprzętu, Produkcja LED, Produkcja lamp elektrycznych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Walz powstała we Wrocławiu w roku 1992, jako jedna z grupy Sivora Holding AG, będącej w Niemczech i Szwajcarii w czołówce w branży wyposażenia obiektów handlowych.

Produkcja wyposażenia sklepów i magazynów
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

W ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości - wydajne i solidne, wyprodukowane w Polsce przemysłowe wagi magazynowe: wagi paletowe, wagi hakowe, wagi pomostowe, wagi najazdowe, wagi platformowe, wózki paletowe (paleciaki) wyposażone w układ pomiarowy masy, jak również małe wagi stołowe do precyzyjnego ważenia czy liczenia drobnych elementów.

Produkcja urządzeń ważących
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Jako producent mebli sklepowych najwyższej jakości, firma Vonart korzysta jedynie ze sprawdzonych dostawców materiałów najwyższej jakości.

Produkcja wyposażenia sklepów i magazynów
Producent
Województwo Dolnośląskie, Święta Katarzyna

Firma Techno rozpoczęła działalność w 1989 r. Była pierwszym przedsiębiorstwem we Wrocławiu, które dostarczało urządzenia i maszyny pakujące oraz opakowania foliowe.

Produkcja maszyn do pakowania
Producent
Województwo Wielkopolskie, Konin

Firma Solution For Industry zajmuje sie serwisem automatyki i robotyki. Powstała przez dwoje ludzi którzy mają wielką pasję do automatyki jak i również widzą potrzebę tego typu firm na rynku.

Produkcja robotyki
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka