Producenci fajerwerków

Firmy producenci fajerwerków w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

Od roku 1995 poszerzyli zakres działalności o usługi widowisk pirotechnicznych, również w połączeniu z laserem. Obejmuje ona projektowanie, organizowanie i wykonanie niekonwencjonalnych rozwiązań widowisk pirotechnicznych.

Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Małopolskie, Szaflary

Firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęli zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Produkcja skóry naturalnej, Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Łódzkie, Bełchatów

Firma Wimax zajmuje się sprzedażą zniczy, wkładów parafinowych, olejowych, woskowych, diodowych oraz szeroką gamą fajerwerków.

Produkcja fajerwerków
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Pęcice

Trzypokoleniową rodziną pirotechników. Specjaliści w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej sztucznych ogni – to właśnie my. Nasza wiedza i umiejętności mają źródło w trzypokoleniowym, rodzinnym doświadczeniu, co skutkuje stale poszerzającym się gronem stałych klientów. Współpracujemy jedynie z renomowanymi, znanymi na całym świecie, producentami fajerwerków.

Produkcja fajerwerków
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Hurtownia pirotechniczna to najlepsze ceny w Polsce na petardy, zestawy rakiet, wyrzutnie, stroboskopy, zestawy weselne, świece dymne.

Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Małopolskie, Sułkowice

Oferujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju inscenizacje pirotechniczne, które nadadzą właściwą rangę Waszemu wydarzeniu i sprawią, że każdemu z jego uczestników na długo zapadną w pamięci. Zapewniamy dowolny wybór scenariusza pokazu lub stworzenie zupełnie nowego według zaleceń klienta.

Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Dolnośląskie, Łany

Archem to dostawca doskonałej jakości chemikaliów i odczynników chemicznych, przedstawiciel znanych, światowych marek i produktów laboratoryjnych. Jesteśmy producentem certyfikowanego wyrobu na potrzeby militarne.

Produkcja fajerwerków
Dostawca
Województwo Małopolskie, Tarnów

Firma GoMar powstała w roku 1991. Od roku 1999 jesteśmy przy ulicy Szujskiego 73 w Tarnowie, gdzie prowadzimy sprzedaż artykułów dekoracyjnych. Firma oferuje szeroki asortyment fajerwerków, zabawek, opakowań dekoracyjnych i gastronomicznych.

Produkcja fajerwerków
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Hurtownia fajerwerków Firemax, powstała w 1999 roku. Dobór najlpszych towarów, staranna selekacja spośród wielu importerów ugruntowały pozycję najlepszej hurtowni w branży. Petardy, fajerwerki, cała pirotechnika, oferta najlepsza na rynku.

Produkcja fajerwerków
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka