Pozostała produkcja chemiczna

Firmy pozostała produkcja chemiczna w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Złoty Stok

Działa od ponad trzystu lat na rynku materiałów wybuchowych i od kilkudziesięciu lat na rynku farb antykorozyjnych oraz siatek z tworzyw sztucznych.

Produkcja prochu strzelniczego, materiałów wybuchowych
Producent
Województwo Podkarpackie, Jasło

Decyzję o budowie Wytwórni Chemicznej w lasach koło Jasła podjęto w 1937 roku w ramach budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Produkcja prochu strzelniczego, materiałów wybuchowych
Producent
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

Od roku 1995 poszerzyli zakres działalności o usługi widowisk pirotechnicznych, również w połączeniu z laserem. Obejmuje ona projektowanie, organizowanie i wykonanie niekonwencjonalnych rozwiązań widowisk pirotechnicznych.

Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Małopolskie, Szaflary

Firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęli zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Produkcja skóry naturalnej, Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Małopolskie, Skawina

Salvena powstała w 2009 roku w Krakowie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku produkcji wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków, jako firma pragnąca projektować innowacyjne i skuteczne w swoim działaniu produkty, Salvena stworzyła laboratorium technologiczne.

Produkcja suplementów diety, Produkcja perfum i kosmetyków
Producent
Województwo Małopolskie, Niepołomice

Rynek kosmetyczny to miejsce Jfenzi Perfume, w którym firma realizuje swoje pasje, zgłębia wiedzę i żywo reaguje na zmieniające się trendy i oczekiwania klientów.

Produkcja perfum i kosmetyków
Producent
Województwo Małopolskie, Limanowa

Gold Drop w Limanowej istnieje na rynku chemii gospodarczej od 1991r. Historia firmy Gold Drop pokazuje przede wszystkim jej dynamiczny rozwój – przekształcenie z małej firmy w przedsiębiorstwo zatrudniające około 250 osób, które posiada sieć przedstawicielstw handlowych w Polsce oraz dystrybucję w wielu krajach.

Produkcja środków dezynfekujących i sterylizujących
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Fregata jest firmą o profilu produkcyjno-usługowo-handlowym.Kontynuując działalności byłych zakładów chemicznych Spółka jest znanym producentem środków biobójczych do zwalczania gryzoni.

Produkcja pestycydów
Producent
Województwo Śląskie, Sosnowiec

Grupa Amtra – to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek – Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska. Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej.

Produkcja środków dezynfekujących i sterylizujących
Producent
Województwo Śląskie, Jaworzno

Zakłady Chemiczne Organika-Azot SA w Jaworznie to firma z bogatą tradycją i dużym doświadczeniem związanym z funkcjonowaniem na rynku rolnym w Polsce. Znana jest przede wszystkim jako czołowy producent i dostawca środków ochrony roślin i produktów biobójczych.

Produkcja pestycydów
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka