Producenci części i komponentów

Firmy producenci części i komponentów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. jest jedną z czołowych firm należących do Grupy kapitałowej REMONTOWA HOLDING SA.

Produkcja wyposażenia statków, komponentów, Produkcja przyrządów, części i zespołów
Producent
Województwo Pomorskie, Gdynia

7 października 1926 r. Rada Miejska Gdyni podjęła uchwałę o konieczności powołania przedsiębiorstwa stoczniowego, określiła jego kształt i lokalizację.

Konserwacja i naprawa okrętów wojennych, Produkcja wyposażenia statków, komponentów
Producent
Województwo Pomorskie, Gdynia

PGZ Stocznia Wojenna oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, remontów, przebudów, modernizacji i budów okrętów wojennych oraz jednostek dla innych służb mundurowych i państwowych. Posiadamy infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia projektów tego typu oraz prawie stuletnie doświadczenie we współpracy z polską Marynarką Wojenną. Dodatkowo zaletą PGZ Stoczni Wojennej jest jej unikalna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie głównej bazy morskiego rodzaju sił zbrojnych, tj. Portu Wojennego w Gdyni.

Projektowanie okrętów wojennych, Produkcja statków wojskowych, Produkcja wojskowych silników okrętowych
Producent
Województwo Pomorskie, Gdynia

Działalność firmy Pelixar Spółka Akcyjna (Pelixar S.A) obejmuje sektor systemów bezzałogowych, w szczególności lotnictwo bezzałogowe. Spółka zajmuje się produkcją autorskich komponentów i dronów oraz dedykowanych rozwiązań według indywidualnych wymagań użytkownika. Odbiorcą jest przemysł i firmy oraz instytucje publiczne. Kluczowe obszary dostarczanych rozwiązań to: poszukiwanie i ratownictwo, pomiary i detekcja, monitoring i ochrona, inspekcje i dozór techniczny.

Produkcja statków rybackich, Produkcja łodzi, małych statków, Konserwacja i naprawa w przemyśle stoczniowym
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Police

Partner Stocznia - stabilny kontrahent, solidne wykonawstwo, sprawna współpraca. Wieloletnie doświadczenie zarządu na rynku okrętowym to gwarancja świadcząca o wysokiej jakości usług i profesjonalnej budowie jednostek morskich świadczonych przez Stocznię Partner.

Produkcja zbiornikowców i masowców, Produkcja statków rybackich, Produkcja łodzi, małych statków
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Remontowa Holding to największa stoczniowa grupa kapitałowa w Polsce, lider branży przemysłowej w regionie, która skupia ponad 20 firm. Jesteśmy także jednym z największych pracodawców na Pomorzu.

Produkcja wojskowych silników okrętowych, Produkcja przyrządów, części i zespołów, Konserwacja i naprawa okrętów wojennych
Usługi
Województwo Pomorskie, Gdynia

Stocznia Nauta jest w pełni wyposażona do wykonywania najbardziej zaawansowanych napraw statków i konwersji oraz produkcji nowych statków i konstrukcji okrętowych.

Produkcja zbiornikowców i masowców, Produkcja statków rybackich, Produkcja łodzi, małych statków
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka