Producenci silników i agregatów

Firmy producenci silników i agregatów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Wielkopolskie, Kalisz

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego jest przedsiębiorstwem polskiego przemysłu lotniczego od 1952 roku.

Projektowanie i produkcja silników lotniczych
Producent
Województwo Podkarpackie, Dębica

Zakład Narzędziowy „PZL-Dębica" w Dębicy jest samodzielnie działającą firmą od 1997 roku, wyodrębnioną z Wytwórni Urządzeń Chłodniczych „PZL-Dębica” w Dębicy.

Konserwacja i naprawa samolotów, Projektowanie i produkcja silników lotniczych, Projektowanie i produkcja podzespołów, urządzeń i części zamiennych do statków powietrznych
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Demag- oznacza jakość bez kompromisów.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Konserwacja i naprawa samolotów
Producent
Województwo Śląskie, Drogomyśl

MSP ma w dorobu kilkadziesiąt zrealizowanych BSL - Bezzałogowych Statków Latających (od prototypów aż po produkcję seryjną) o masie startowej od 0, 5 kg do 150 kg. Odbiorcami naszych produktów są klienci z przemysłu obronnego, lotniczego i energetycznego. MSP to pierwsza polska firma, która zarejestrowała bezzałogowy samolot badawczy którego masa przekracza 25 kg w cywilnym rejestrze statków powietrznych ULC RP. Poza produkcją MSP oferuje usługi wykonywane z użyciem BSL (fotogrametria, obserwacja, monitoring, itp.). MSP projektuje i wytwarza we własnym zakresie układy autonomicznego sterowania, stabilizowane głowice i platformy dla sensorów oraz inne urządzenia z zakresu mechatroniki.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Projektowanie i produkcja silników lotniczych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Dziś PZL Warszawa-Okęcie wchodząc w skład AIRBUSA jest spółką, która projektuje, buduje, obsługuje i eksploatuje samoloty z doskonałością i pasją oraz zapewnia znakomite usługi inżynieryjne, konserwacyjne i lotnicze. Przez fabryczne hale PZL przewinęły się wszystkie niemal samoloty jakie były produkowane w Polsce.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Konserwacja i naprawa samolotów
Dystrybutor
Województwo Lubelskie, Świdnik

Od 1992 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem silników lotniczych ROTAX w Polsce. Od 2020 również na Litwie, Łotwie i Estonii.

Konserwacja i naprawa samolotów, Projektowanie i produkcja silników lotniczych
Producent
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Jonkowo

Jesteśmy wiodącym producentem różnego typu końcówek i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych w Polsce. Własne biura konstrukcyjne, zaawansowana technologia produkcji oraz nowoczesny i wszechstronny park maszynowy pozwalają nam szybko reagować na indywidualne potrzeby Klienta.

Projektowanie i produkcja podzespołów, urządzeń i części zamiennych do statków powietrznych
Usługi
Województwo Podkarpackie, Rzeszów

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1992 roku w zakresie projektowania wodociągów oraz układów stabilizacji ciśnienia w układach pompowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu , zdobytemu jeszcze przed rozpoczęciem działalności, w 1994 roku poszerzyliśmy nasze usługi o modernizację obrabiarek i urządzeń technologicznych.

Projektowanie i produkcja podzespołów, urządzeń i części zamiennych do statków powietrznych
Producent
Województwo Lubelskie, Tomaszów Lubelski

Jesteśmy znanym oraz sprawdzonym producentem specjalizującym się w produkcji skomplikowanych i precyzyjnych elementów złącznych wykorzystywanych w przemyśle lotniczym takich jak nakrętki, śruby, kolanka, trójniki, labirynty, itp. oraz oprzyrządowania do obrabiarek (przyrządy montażowe, do wiercenia, frezowania).

Projektowanie i produkcja podzespołów, urządzeń i części zamiennych do statków powietrznych, Produkcja części i akcesoriów do śmigłowców wojskowych, Konserwacja i naprawa śmigłowców wojskowych
Producent
Województwo Śląskie, Kaniów

Dla nas nie ma konkurencji – nasze wyroby to najlepsze na świecie w swojej klasie szybowce oraz wyjątkowy i ciekawy samolot. Usiądź za sterami naszych wyrobów i poczuje to, czego nie poczujesz nigdzie indziej.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Konserwacja i naprawa samolotów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka