Sprzęt medyczny

Firmy sprzęt medyczny w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Czaniec

Jesteśmy wiodącym globalnym producentem i dostawcą produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy.

Produkcja instrumentów medycznych
Dystrybutor
Województwo Łódzkie, Łódź

Skamex to jeden z największych dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów medycznych firm ścisłej światowej czołówki.

Produkcja sprzętu medycznego
Producent
Województwo Śląskie, Chorzów

Podstawowym kryterium, jakim kieruje się przy wyborze wyrobów medycznych znajdujących się w ofercie, jest ich wysoka jakość, niezawodność działania oraz bardzo przystępna cena.

Produkcja sprzętu medycznego
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Poduszki Stabilo produkowane są w fabryce w Krakowie w oparciu o dedykowany system zarządzania.

Produkcja sprzętu medycznego
Producent
Województwo Śląskie, Gliwice

Obecnie Medi jest czołowym wytwórcą medycznych pończoch uciskowych i producentem bandaży, ortez, medycznych pończoch do profilaktyki przeciwzakrzepowej, odzieży uciskowej do stosowania po operacjach z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej oraz nowoczesnych protez kończyn dolnych.

Produkcja sprzętu medycznego
Producent
Województwo Śląskie, Tychy

Oferta Anmar obejmuje sprzęt medyczny jednorazowego użytku dla potrzeb m. in. anestezjologii, chirurgii, ginekologii, elektromedycyny, stomatologii oraz środki dezynfekcyjne, skierowane do sektora szpitalnego i przemysłowego.

Produkcja sprzętu medycznego
Producent
Województwo Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Firma E.C.E. jest producentem elektronicznego sprzętu rehabilitacyjnego dla niewidomych. Została założona w 1992 roku, a jej pracownicy legitymują się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie rehabilitacji osób niewidomych.

Produkcja instrumentów medycznych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Firma rowadzi działalność medyczną z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, tlenoterapii hiperbarycznej oraz rehabilitacji medycznej.

Produkcja instrumentów medycznych
Producent
Województwo Lubelskie, Puławy

Brael - Aparaty Medyczne jest wiodącym producentem kardiotokografów i detektorów tętna płodu przeznaczonych do wykrywania akcji serca płodu.

Produkcja instrumentów medycznych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Nowy Tomyśl

Firma Aesculap Chifa z siedzibą w Nowym Tomyślu należy do międzynarodowego koncernu B.Braun Melsungen AG. W Nowym Tomyślu produkowane są narzędzia medyczne o światowych parametrach jakościowych, znajdujące zastosowanie we wszystkich działach chirurgii oraz zestawy kardiologiczne.

Produkcja instrumentów medycznych, Produkcja wyrobów medycznych, materiałów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka