Przemysł winiarski

Firmy przemysł winiarski w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Dąbrówka

Firma M&P Pavlina jest właścicielem marki M&P Alkohole i Wina Świata, która istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Firma importuje wina i alkohole mocne z niemal całego świata. Posiada również własny import cygar. Na półkach ich salonów można znaleźć ponad 3500 tytułów, które importują bezpośrednio od producentów. Nieustannie firma poszerza również portfolio własnych marek. Posiada już 4 własne marki wódek: Starosta, Gość oraz należące do kategorii Premium: Dwór Polski oraz Pawlina – również w wersji eleganckiej karafki. Oprócz wódek posiada również własne nalewki Pavlinówka oraz Pawlina Coffee czy Pawlina Tea.

Przemysł alkoholowy, Przemysł winiarski
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Witamy ciepło w Malinowym Nosie w Krakowie. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu i akcesoriów do domowego wyrobu alkoholi :).

Przemysł winiarski
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Bestwin powstała w 2009 roku z połączenia pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy. Tworzy przestrzeń, gdzie znajdziecie najlepsze, starannie wyselekcjonowane wina z najlepszych winnic świata.

Przemysł winiarski
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Sobiesław Zasada Import Win zajmuje się importem win od 2001 roku. Działalność rozpoczęła od dystrybucji doskonałego wina chilijskiego Torreon de Paredes. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w chwili obecnej importuje wina także z Argentyny, Hiszpanii, Włoch, Francji, Portugalii, Niemiec, Austrii, Węgier, Nowej Zelandii oraz RPA. Korzysta z własnych kanałów dystrybucyjnych a jej odbiorcami są klienci indywidualni oraz firmy i sektor HORECA.

Przemysł winiarski
Producent
Województwo Małopolskie, Zawadka

Winnica położona jest we wsi Zawadka w województwie małopolskim, gmina Łososina Dolna. Specjalnością winnicy Zawadka są lekkie wina białe, które charakteryzują się znaczną świeżością, nutami owocowymi i mineralnymi. Produkujemy, także wina czerwone wytrawne oraz młode, lekkie wina różowe.

Przemysł winiarski
Dostawca
Województwo Podkarpackie, Warzyce

Firma Euro-Win swoją oficjalną działalność rozpoczęła ponad 10 lat temu bo 01.05.2004 czyli w dniu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Na początku zajmowała się głównie produkcją pras do owoców oraz handlem akcesoriami związanymi z produkcją wina i uprawą winorośli. Obecnie zaprzestaliśmy produkcji pras skupiając się głównie na handlu i imporcie. Wraz z zwiększeniem powierzchni magazynowej zdecydowanie powiększyliśmy oferę asortymentu. Jest to głównie import zarówno butelek oferując klientowi od ręki kilknaście modeli butelek w ilościach paletowych jak również sprzęt do wyposażenia winnicy / przetwórni. Są to gównie młynkodszypułkowarki, zbiorniki nierdzewne, kadzie fermentacyjne, hydroprasy, filtry, pompy itp. itd.

Przemysł winiarski
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka