Producenci statków rybackich

Firmy producenci statków rybackich w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Pomorskie, Gdynia

Działalność firmy Pelixar Spółka Akcyjna (Pelixar S.A) obejmuje sektor systemów bezzałogowych, w szczególności lotnictwo bezzałogowe. Spółka zajmuje się produkcją autorskich komponentów i dronów oraz dedykowanych rozwiązań według indywidualnych wymagań użytkownika. Odbiorcą jest przemysł i firmy oraz instytucje publiczne. Kluczowe obszary dostarczanych rozwiązań to: poszukiwanie i ratownictwo, pomiary i detekcja, monitoring i ochrona, inspekcje i dozór techniczny.

Produkcja statków rybackich, Produkcja łodzi, małych statków, Konserwacja i naprawa w przemyśle stoczniowym
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Police

Partner Stocznia - stabilny kontrahent, solidne wykonawstwo, sprawna współpraca. Wieloletnie doświadczenie zarządu na rynku okrętowym to gwarancja świadcząca o wysokiej jakości usług i profesjonalnej budowie jednostek morskich świadczonych przez Stocznię Partner.

Produkcja zbiornikowców i masowców, Produkcja statków rybackich, Produkcja łodzi, małych statków
Usługi
Województwo Pomorskie, Gdynia

Stocznia Nauta jest w pełni wyposażona do wykonywania najbardziej zaawansowanych napraw statków i konwersji oraz produkcji nowych statków i konstrukcji okrętowych.

Produkcja zbiornikowców i masowców, Produkcja statków rybackich, Produkcja łodzi, małych statków
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka