Producenci sprzętu do nawadniania i podlewania

Firmy producenci sprzętu do nawadniania i podlewania w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Świętokrzyskie, Kostomłoty Drugie

Dropplant to rodzinna firma od 1991 roku oferująca profesjonalne nawadnianie i zamgławianie z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Zajmujemy się produkcją, importowaniem, dzięki którym możliwe jest wydajne nawadnianie kropelkowe, zamgławianie, zraszanie, a także nawożenie roślin.

Produkcja sprzętu do nawadniania i podlewania
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Aleksandrów Kujawski

Firma QUERCUS powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży systemów nawadniających. Nasza działalność obejmuje wszystkie gałęzie ogrodnictwa i rolnictwa, a także tereny zieleni i obiekty sportowe. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych zainteresowań. Zdobyliśmy doświadczenie w budowie i filtracji oczek wodnych. Montowane przez nas fontanny są ozdobą wielu obiektów.

Produkcja sprzętu do nawadniania i podlewania
Producent
Województwo Podkarpackie, Moderówka

Nasza Firma powstała w roku 2005 w zakątku pełnym zieleni, by jej służyć. Mocno współpracujemy z zakładami i służbami ochrony zieleni wielu miast Polski, które dbają o stan swojego środowiska.

Produkcja sprzętu do nawadniania i podlewania
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Majdan

Witamy na stronie Zielony Krajobraz - hurtowni oferującej kompletne systemy nawadniające, a także akcesoria i elementy dodatkowe stanowiące nawadnianie ogrodów, takie jak: spryskiwacze obrotowe, statyczne, linie kropelkowe, elektrozawory, kolektory, przewody, dysze do spryskiwaczy. Serwisujemy również systemy nawadniania.

Produkcja sprzętu do nawadniania i podlewania
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Wiodącą firmą produkcyjną kompleksowo zajmującą się problematyką nawodnień za pomocą różnego rodzaju systemów nawadniających, jest firma IRRIGA S.J. Od 1995 roku firma Irriga jako oficjalny dystrybutor. – K-Rain produkuje automatyczne systemy nawadniające ogrody.

Produkcja sprzętu do nawadniania i podlewania
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Firma Bonita HAH Sp. z o.o. Sp.k. powstała w roku 1990 i posiada swoją siedzibę w Poznaniu. Jesteśmy spółką handlową, a główne gałęzie naszej sprzedaży to: wykładziny kauczukowe nora®, oraz systemy nawadniające amerykańskich firm. Jesteśmy także wyłącznym importerem i dystrybutorem na polskim rynku wysokiej jakości, mosiężnych dysz fontannowych indyjskiej firmy Aquascape Engineers - światowego lidera w branży.

Produkcja sprzętu do nawadniania i podlewania
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka