Producenci samolotów

Firmy producenci samolotów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Podkarpackie, Mielec

Polskie Zakłady Lotnicze należące do koncernu Lockheed Martin, to jeden z największych w Polsce producentów statków powietrznych, a także największy zakład produkcyjny LM poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Produkcja samolotów, Projektowanie śmigłowców, Produkcja śmigłowców
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Demag- oznacza jakość bez kompromisów.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Konserwacja i naprawa samolotów
Producent
Województwo Śląskie, Drogomyśl

MSP ma w dorobu kilkadziesiąt zrealizowanych BSL - Bezzałogowych Statków Latających (od prototypów aż po produkcję seryjną) o masie startowej od 0, 5 kg do 150 kg. Odbiorcami naszych produktów są klienci z przemysłu obronnego, lotniczego i energetycznego. MSP to pierwsza polska firma, która zarejestrowała bezzałogowy samolot badawczy którego masa przekracza 25 kg w cywilnym rejestrze statków powietrznych ULC RP. Poza produkcją MSP oferuje usługi wykonywane z użyciem BSL (fotogrametria, obserwacja, monitoring, itp.). MSP projektuje i wytwarza we własnym zakresie układy autonomicznego sterowania, stabilizowane głowice i platformy dla sensorów oraz inne urządzenia z zakresu mechatroniki.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Projektowanie i produkcja silników lotniczych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Dziś PZL Warszawa-Okęcie wchodząc w skład AIRBUSA jest spółką, która projektuje, buduje, obsługuje i eksploatuje samoloty z doskonałością i pasją oraz zapewnia znakomite usługi inżynieryjne, konserwacyjne i lotnicze. Przez fabryczne hale PZL przewinęły się wszystkie niemal samoloty jakie były produkowane w Polsce.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Konserwacja i naprawa samolotów
Producent
Województwo Śląskie, Kaniów

Dla nas nie ma konkurencji – nasze wyroby to najlepsze na świecie w swojej klasie szybowce oraz wyjątkowy i ciekawy samolot. Usiądź za sterami naszych wyrobów i poczuje to, czego nie poczujesz nigdzie indziej.

Projektowanie samolotów, Produkcja samolotów, Konserwacja i naprawa samolotów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka