Producenci mrożonej żywności

Firmy producenci mrożonej żywności w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Lubelskie, Janów Podlaski

Prowadzona przez Kazimierza Mikołajczaka MIKA, od początku działa w branży skupu i przetwórstwa owoców i warzyw. Świerze owoce i warzywa po myciu i obróbce, natychmiast poddawane są procesowi mrożenia w nowoczesnym tunelu fluidyzacyjnym.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

Specjalizuje się w dystrybucji dań gotowych i półproduktów zarówno do sieci sklepów wielkopowierzchniowych jak i do tradycyjnego kanału sklepów detalicznych.

Produkcja mrożonej żywności
Dostawca
Województwo Świętokrzyskie, Stąporków

Nasza firma od 1990 roku zajmuje się skupem grzybów i owoców leśnych oraz ich sprzedażą w kraju i za granicą. Od blisko 25 lat jakość naszych produktów doceniana jest przez wielu klientów z Niemiec, Włoch, Austrii, oraz Szwajcarii. Jesteśmy jedną z firm najdłużej działających w tej branży na rynku polskim.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Śląskie, Częstochowa

Jako producent mrożonek, od początku stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość i niepowtarzalny smak wytwarzanych dań gotowych, dlatego zdecydowaliśmy się na tradycyjną ręczną metodę wyrobu pierogów i klusek.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Mazowieckie, Ręczaje Polskie

Fantasy Food kreuje potrzeby! Lata doświadczenia na rynku nauczyły nas przewidywać zapotrzebowania Klientów. Wnikliwie przyglądamy się najnowszym trendom światowym i jako pierwsi w Polsce wdrażamy nowe pomysły foodowe.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Susz

Rolmax jest przedsiębiorstwem rodzinnym powstałym w 1990 r. Misją firmy dostarczenie naszym Klientom produktów o najwyższej jakości, doskonałych walorach smakowych, oraz prostych w przygotowaniu. Oferujemy szeroki wybór mrożonych dań gotowych garmażeryjnych, kulinarno-mącznych oraz warzyw panierowanych.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Oblęgorek

Już od 2006 roku naszą specjalnością jest zamrażanie i konfekcjonowanie ziół, warzyw przyprawowych oraz liofilizacja produktów żywnościowych.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Strzeżenice

Produkcja Żywności – Mrożonki jest firmą rodzinną, istnieje od 1992 r. Od początku głównym jej celem jest produkcja wyrobów mącznych z nadzieniem. Wszystkie produkty są mrożone, wykonywane ręcznie, z wykorzystaniem domowych receptur, bez konserwantów.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Małopolskie, Mszana Górna

Firma "MAXIMO" to znany producent mrożonek – producent mrożonej żywności o wysokich walorach smakowych. Jak producent zdrowych mrożonek dbamy o to, by nasze produkty zachwycały świeżością i unikatowym smakiem domowych specjałów.

Produkcja mrożonej żywności
Producent
Województwo Łódzkie, Grabów

Jesteśmy producentem oraz sprzedawcą mrożonych warzyw i owoców. Nasze produkty sprzedajemy w Polsce jak również eksportujemy do firm w całej Europie. Głównym produktem naszej firmy jest biała cebula mrożona.

Produkcja mrożonej żywności
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka