Producenci mikroelektroniki

Firmy producenci mikroelektroniki w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Mikołów

Wilk Elektronik S.A. to unikalna, polska, nowoczesna firma zlokalizowana w Łaziskach Górnych jedyny w Europie producent pamięci komputerowych.

Produkcja mikroelektroniki
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Firma Scanditron została założona w roku 1969 i w chwili obecnej jest częścią Kamic Group, szwedzkiej prywatnej korporacji, w obszarze Production Technology. Scanditron ma oddziały w Polsce, Szwecji, Finlandii oraz w Danii, jak również biura sprzedaży i serwisu w Norwegii i Estonii. Jest liderem dostawców maszyn i urządzeń, materiałów oraz szkoleń dla produkcji elektronicznej w krajach skandynawskich i nadbałtyckich.

Produkcja mikroelektroniki
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który w miarę upływu lat i zdobywanemu doświadczeniu w branży przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja pozostałej elektroniki
Producent
Województwo Śląskie, Czeladź

Oferta firmy Inteligentna Mikroelektronika obejmuje bardzo szeroki zakres produktów oraz usług wysokospecjalistycznychdotyczących produkcji maszyn specjalnych oraz automatów dedykowanych.

Produkcja mikroelektroniki
Producent
Województwo Małopolskie, Andrychów

Firma Sterget od początku istnienia zajmuje się automatyką na zlecenie. Podstawowym zakresem naszej działalności jest projektowanie i prefabrykacja szaf sterowniczych oraz programowanie sterowników logicznych (PLC), które są stosowane do sterowania maszynami i liniami technologicznymi.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja sprzętu elektronicznego
Producent
Województwo Łódzkie, Zgierz

Jesteśmy producentem elektroniki. Oferujemy pełen zakres usług od projektowania po montaż elektroniki.Jesteśmy firmą elektroniczną działającą od 2005 roku. Posiadamy biuro projektowe oraz część produkcyjną.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja sprzętu elektronicznego
Usługi
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Technology Transfer Agency TECHTRA Sp. z o.o. nastawiona jest na działalność na rynku tzw. wysokich technologii.

Produkcja mikroelektroniki
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka