Producenci elektroniki w Polsce

Firmy producenci elektroniki w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma Wesem od 1977 r. dostarcza oświetlenie do maszyn rolniczych i samochodów. Wysoką jakość lamp Wesem gwarantują: wykwalifikowana kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, własny dział badawczo-rozwojowy i doskonale wyposażone laboratorium kontrolno-pomiarowe.

Produkcja pozostałego sprzętu, Produkcja LED, Produkcja lamp elektrycznych
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Firma Scanditron została założona w roku 1969 i w chwili obecnej jest częścią Kamic Group, szwedzkiej prywatnej korporacji, w obszarze Production Technology. Scanditron ma oddziały w Polsce, Szwecji, Finlandii oraz w Danii, jak również biura sprzedaży i serwisu w Norwegii i Estonii. Jest liderem dostawców maszyn i urządzeń, materiałów oraz szkoleń dla produkcji elektronicznej w krajach skandynawskich i nadbałtyckich.

Produkcja mikroelektroniki
Producent
Województwo Mazowieckie, Piastów

Firma od przeszło ćwierćwiecza produkuje lampy. Wieloletnie doświadczenie pozwala na świadome wyznaczanie ambitnych celów i gwarantuje ich realizację. Posiadając ugruntowaną pozycję na rynku oraz rozpoznawalny styl, tworzy nowoczesne projekty i konsekwentnie przekształca je w produkty o najwyższej jakości.

Produkcja LED
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który w miarę upływu lat i zdobywanemu doświadczeniu w branży przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja pozostałej elektroniki
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Polska firma, która powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w Krakowie gdzie do dziś mieści się jej zakład produkcyjny, a także salon z oświetleniem.

Produkcja LED, Produkcja lamp elektrycznych
Producent
Województwo Śląskie, Czeladź

Oferta firmy Inteligentna Mikroelektronika obejmuje bardzo szeroki zakres produktów oraz usług wysokospecjalistycznychdotyczących produkcji maszyn specjalnych oraz automatów dedykowanych.

Produkcja mikroelektroniki
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Hsk Ledy to producent i dystrybutor profesjonalnego oświetlenia LED. Ich celem jest dostarczanie oświetlenia, które idealnie trafia w potrzeby użytkowników.

Produkcja LED
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Projektuje, wdraża, produkuje i sprzedaje szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED o wysokiej wydajności przeznaczonych dla środowisk architektonicznych, przemysłowych, handlowych i miejskich.

Produkcja LED
Producent
Województwo Małopolskie, Andrychów

Firma Sterget od początku istnienia zajmuje się automatyką na zlecenie. Podstawowym zakresem naszej działalności jest projektowanie i prefabrykacja szaf sterowniczych oraz programowanie sterowników logicznych (PLC), które są stosowane do sterowania maszynami i liniami technologicznymi.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja sprzętu elektronicznego
Producent
Województwo Łódzkie, Zgierz

Jesteśmy producentem elektroniki. Oferujemy pełen zakres usług od projektowania po montaż elektroniki.Jesteśmy firmą elektroniczną działającą od 2005 roku. Posiadamy biuro projektowe oraz część produkcyjną.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja sprzętu elektronicznego
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór