Producenci elektroniki

Firmy producenci elektroniki w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

The company is the princi-pal Polish participant in programmes implemented by the European Space Agency (ESA).

Produkcja pozostałych elementów elektronicznych
Producent
Województwo Mazowieckie, Piaseczno

Creotech Instruments to wiodący polski producent systemów i podzespołów satelitarnych oraz zaawansowanej elektroniki dedykowanej m.in. do systemów sterowania komputerami kwantowymi.

Produkcja pozostałych elementów elektronicznych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Światowy lider produkcji jednostek oświetleniowych, które są źródłem światła w modułach LCD.

Produkcja LED
Dystrybutor
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Toruń

TradElectra to dystrybutor oraz producent sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Produkcja LED
Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma Wesem od 1977 r. dostarcza oświetlenie do maszyn rolniczych i samochodów. Wysoką jakość lamp Wesem gwarantują: wykwalifikowana kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, własny dział badawczo-rozwojowy i doskonale wyposażone laboratorium kontrolno-pomiarowe.

Produkcja pozostałego sprzętu, Produkcja LED, Produkcja lamp elektrycznych
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Firma Scanditron została założona w roku 1969 i w chwili obecnej jest częścią Kamic Group, szwedzkiej prywatnej korporacji, w obszarze Production Technology. Scanditron ma oddziały w Polsce, Szwecji, Finlandii oraz w Danii, jak również biura sprzedaży i serwisu w Norwegii i Estonii. Jest liderem dostawców maszyn i urządzeń, materiałów oraz szkoleń dla produkcji elektronicznej w krajach skandynawskich i nadbałtyckich.

Produkcja mikroelektroniki
Producent
Województwo Mazowieckie, Piastów

Firma od przeszło ćwierćwiecza produkuje lampy. Wieloletnie doświadczenie pozwala na świadome wyznaczanie ambitnych celów i gwarantuje ich realizację. Posiadając ugruntowaną pozycję na rynku oraz rozpoznawalny styl, tworzy nowoczesne projekty i konsekwentnie przekształca je w produkty o najwyższej jakości.

Produkcja LED
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który w miarę upływu lat i zdobywanemu doświadczeniu w branży przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę.

Produkcja mikroelektroniki, Produkcja pozostałej elektroniki
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Polska firma, która powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w Krakowie gdzie do dziś mieści się jej zakład produkcyjny, a także salon z oświetleniem.

Produkcja LED, Produkcja lamp elektrycznych
Producent
Województwo Śląskie, Czeladź

Oferta firmy Inteligentna Mikroelektronika obejmuje bardzo szeroki zakres produktów oraz usług wysokospecjalistycznychdotyczących produkcji maszyn specjalnych oraz automatów dedykowanych.

Produkcja mikroelektroniki
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka