Producenci jaj i drobiu

Firmy producenci jaj i drobiu w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Płońsk

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego, piskląt i paszy.

Produkcja jaj i drobiu
Producent
Województwo Wielkopolskie, Będlewo

SPR w Będlewie to firma rodzinna, która za cel swojej działalności obrała sobie solidność, uczciwość, rozwój i dbałość o swoich klientów. Od 1979 roku prowadzimy produkcję, pakowanie i sprzedaż jaj. Działamy jako producent pasteryzowanej masy jajowej oraz dostawca najwyższej jakości jaj.

Produkcja jaj i drobiu
Producent
Województwo Wielkopolskie, Chłapowo

Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 2 lat. Oferujemy szeroki zakres produktów oraz usług. Jako specjalistyczne gospodarstwo rolne oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Posiadamy własny zakład pakowania i sortowania jaj.

Produkcja jaj i drobiu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Boguszyce

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 1979 roku i od samego początku zajmujemy się produkcją jaj konsumpcyjnych z chowu ściółkowego.

Produkcja jaj i drobiu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Bielawa Górna

Ferma Drobiu Bielawa Górna Siedlak Iwona, od 40 lat prowadzimy rodzinną firmę, gdzie zajmujemy się produkcją i sprzedażą jaj z chowu ściółkowego. Kury karmimy zbożem z własnego siewu dlatego wyróżniamy się smakiem i jakością i dzięki temu od tylu lat utrzymujemy się na rynku.

Produkcja jaj i drobiu
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka