Zakłady produkcyjne w województwie Opolskim

Na tej stronie znajdziesz polskie firmy w województwie Opolskim

Najmniejsze województwo w Polsce. Posiada wysoko rozwinięty sektor rolniczy z szybko rosnącym udziałem usług. Najbardziej rozwinięta jest centralna i wschodnia część województwa. Na jego terenie działa Euroregion Pradział z siedzibą w Prudniku. Dominujące sektory przemysłu to przemysł paliwowo-energetyczny, chemiczny, elektromaszynowy, maszynowy i metalurgiczny. Dobrze rozwinięty jest przemysł spożywczy i lekki, przemysł celulozowo-papierniczy oraz przetwórstwo drewna.

Miejscowość
Pokaż więcejUkryć
Producent
Województwo Opolskie, Osowiec

Huta Małapanew – huta żelaza położona w Ozimku nad rzeką Mała Panew.

Produkcja wyrobów metalowych
Producent
Województwo Opolskie, Opole

Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych w Kietrzu powstał na mocy decyzji Ministerstwa Rolnictwa oraz uchwały Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Opolu i rozpoczął swoją działalność z dniem 17 lipca 1961 roku.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Opolskie, Bzinica Nowa

Sklep Zielony-Parapet zajmuje się sprzedażą roślin domowych. Od 2012 roku specjalnością firmy są kwiaty doniczkowe, głównie sukulenty, kaktusy, rośliny owadożerne i inne rośliny egzotyczne.

Producent
Województwo Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. to producent nawozów azotowych odznaczających się wyjątkowymi parametrami wysiewnymi oraz alkoholi OXO i plastyfikatorów, w tym pierwszego polskiego plastyfikatora nieftalanowego.

Produkcja amoniaku
Dystrybutor
Województwo Opolskie, Nysa

Firma Białecki istnieje od ponad 25 lat i od tego czasu współpracuje z jednym z największych producentów preszpanu i materiałów elektroizolacyjnych na świecie - niemiecką firmą Kempel. Jest bezpośrednim importerem i przedstawicielem tej firmy w branży elektroizolacyjnej.

Produkcja elektrycznych materiałów izolacyjnych
Producent
Województwo Opolskie, Ujazd

Martex to wieloletni producent palet euro, euro/epal, jednorazowych, przemysłowych i nietypowych. Jest obecny w branży opakowań drewnianych od 2009 r. i od tego czasu nieustannie podnosi jakość świadczonych usług.

Produkcja palet i desek drewnianych
Producent
Województwo Opolskie, Nysa

Nyska Energetyka Cieplna - Nysa prowadzi działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania, przesyłania i dystrybucji ciepła oraz wytwarzanie energii elektrycznej na terenie miasta i gminy Nysa.

Przesyłanie energii cieplnej do konsumentów, Zaopatrzenie w energię elektryczną i cieplną
Producent
Województwo Opolskie, Krapkowice

Nagaba jest spółką rodzinną założoną w 1993 r. w Krapkowicach - Otmęcie. W pierwszych latach swojej działalności firma zatrudniała kilkanaście osób. Ciągły rozwój produkcji, inwestycje i wzrost zatrudnienia sprawiają, że nasza firma dynamicznie się rozwija stale zwiększając grono usatysfakcjonowanych klientów.

Produkcja obuwia różnego typu, Produkcja obuwia sportowego
Producent
Województwo Opolskie, Wołczyn

Lesaffre Polska to wiodący producent drożdży piekarskich, polepszaczy oraz dodatków dla branży piekarskiej i cukierniczej.

Produkcja drożdży
Producent
Województwo Opolskie, Łąki Kozielskie

Firma istnieje od 1990 roku. Pracownicy firmy to dawna kadra wydziału poliuretanów w Instytucie Ciężkiej Syntezy Organicznej w Kędzierzynie-Koźlu. Są to ludzie o dużej wiedzy praktycznej, średni staż pracy przy poliuretanach to 30 lat.

Produkcja urządzeń jądrowych, reaktorów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka