Producenci żurawi budowlanych

Firmy producenci żurawi budowlanych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Sosnowiec

Firma Zmuw Engineering posiada 140 letnią tradycje przemysłową. Została założona w 1883 roku i początkowo działała w branży hutniczej oraz zajmowała się produkcją lin i drutów.

Produkcja urządzeń do prac geologicznych, Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Dąbrowa Tarnowska

Początki firmy Zbud sięgają lat 80 ubiegłego wieku. Zarządzanie firmą i strategia rozwoju od początku istnienia ukierunkowane były na zapewnienie maksymalnej samodzielności w działaniu i realizacji zleceń.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

RUD Ketten Rieger & Dietz GmbH u. Co. KG została założna w 1875r przez Carla Rieger oraz Friendricha Dietz w Aalen w Niemczech. Systematycznie rozwijana i poszerzana organizacja obecnie jest grupą międzynarodową i jest światowym liderem w produkcji łańcuchów.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Śląskie, Ruda Śląska

Prefamet Zremb - to polski producent żurawi budowlanych. To przedsiębiorstwo zajmujące się wyposażaniem obiektów przemysłowych w wysokiej jakości urządzenia transportu ciągłego, czyli przenośniki.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Firma Layster-Group powstała w 1998 roku i od początku swojej działalności prowadzi sprzedaż i wynajem sprzętu przeznaczonego do transportu pionowego oraz świadczy usługi polegające na obsłudze technicznej żurawi wieżowych, podestów roboczych, dźwigów towarowych, towarowo-osobowych i serwisowych.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Żurawiami wieżowymi zajmuje się od roku 1996. W tym czasie zdołali stworzyć największą wypożyczalnię nowoczesnych żurawi w Polsce południowej.

Produkcja żurawi budowlanych, Produkcja maszyn budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Trzyciąż

Firma Interkrąż, działająca na rynku polskim od 1987 roku, to lider w produkcji wysokiej jakości krążników do przenośników taśmowych, elementów konstrukcji stalowych do przenośników taśmowych oraz komponentów obudowy kotwowej dla sektora górniczego, budowlanego oraz wielu innych istotnych gałęzi gospodarczych.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Firma "Portal", korzenie której sięgają wyzwolenia Gdańska.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Luboń

Firma dźwigowa Tadex Żurawie Tadeusz Klauze powstała 02.04.2002r. w Luboniu koło Poznania, gdzie do dzisiaj znajduje się siedziba firmy.

Produkcja żurawi budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Astor została założona w 1987 roku. Głównym celem działalności firmy jest pomoc polskim inżynierom w uzyskaniu dostępu do najnowszych światowych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji i informatyzacji przemysłu.

Produkcja żurawi budowlanych, Produkcja robotyki
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka