Producenci urządzeń turbinowych

Firmy producenci urządzeń turbinowych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Tarnowskie Góry

Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych “Intergaz” w Tarnowskich Górach powstał w grudniu 1990 roku. Podstawowym celem działalności firmy jest produkcja gazomierzy i reduktorów ciśnienia gazu.

Produkcja urządzeń turbinowych
Producent
Województwo Podkarpackie, Mielec

Turbor zajmuje się diagnostyką i regeneracją turbin, turbosprężarek, wtrysków i wałów pędnych. Jednocześnie prowadzimy również sprzedaż zregenerowanych turbin i wyżej wymienionych urządzeń.

Produkcja urządzeń turbinowych
Dystrybutor
Województwo Zachodniopomorskie, Chojna

Piece przemysłowe firmy Nobos Głównym polem naszego działania i rozwoju są szeroko rozumiane sektory metalurgiczny, odlewniczy i obróbki cieplnej. Nobos jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą najnowocześniejsze rozwiązania dla polskiego przemysłu.

Produkcja urządzeń turbinowych
Producent
Województwo Małopolskie, Nowy Sącz

DR ZĄBER Sp. z o. o. jest spółką inżynieryjną założoną w 1996 roku w Nowym Sączu i jest rozpoznawalną marką na rynku krajowym i europejskim. Zakres działalności obejmuje konstrukcję i budowę maszyn i urządzeń specjalnych, automatyzację procesów oraz produkcję małych elektrowni wiatrowych.

Produkcja urządzeń turbinowych
Usługi
Województwo Śląskie, Jaworzno

Turbo-Tec to jedna z największych niezależnych firm w Europie, specjalizująca się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek oraz układów zasilania paliwem silników diesla.

Produkcja urządzeń turbinowych, Produkcja silników samochodowych
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka