Producenci urządzeń turbinowych

Firmy producenci urządzeń turbinowych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Tarnowskie Góry

Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych “Intergaz” w Tarnowskich Górach powstał w grudniu 1990 roku. Podstawowym celem działalności firmy jest produkcja gazomierzy i reduktorów ciśnienia gazu.

Produkcja urządzeń turbinowych
Producent
Województwo Podkarpackie, Mielec

Turbor zajmuje się diagnostyką i regeneracją turbin, turbosprężarek, wtrysków i wałów pędnych. Jednocześnie prowadzimy również sprzedaż zregenerowanych turbin i wyżej wymienionych urządzeń.

Produkcja urządzeń turbinowych
Dystrybutor
Województwo Zachodniopomorskie, Chojna

Piece przemysłowe firmy Nobos Głównym polem naszego działania i rozwoju są szeroko rozumiane sektory metalurgiczny, odlewniczy i obróbki cieplnej. Nobos jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą najnowocześniejsze rozwiązania dla polskiego przemysłu.

Produkcja urządzeń turbinowych
Producent
Województwo Małopolskie, Nowy Sącz

DR ZĄBER Sp. z o. o. jest spółką inżynieryjną założoną w 1996 roku w Nowym Sączu i jest rozpoznawalną marką na rynku krajowym i europejskim. Zakres działalności obejmuje konstrukcję i budowę maszyn i urządzeń specjalnych, automatyzację procesów oraz produkcję małych elektrowni wiatrowych.

Produkcja urządzeń turbinowych
Usługi
Województwo Śląskie, Jaworzno

Turbo-Tec to jedna z największych niezależnych firm w Europie, specjalizująca się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek oraz układów zasilania paliwem silników diesla.

Produkcja urządzeń turbinowych, Produkcja silników samochodowych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka