Producenci pojazdów komunalnych

Firmy producenci pojazdów komunalnych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Brzezie

Remo zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów komunalnych przeznaczonych do czyszczenia sieci wodno – kanalizacyjnej.

Produkcja pojazdów komunalnych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Hako Polska z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących.

Produkcja pojazdów komunalnych
Dystrybutor
Województwo Świętokrzyskie, Wola Murowana

Jesteśmy liderem świadczącym usługi sprzedaży używanych śmieciarek w Polsce. Zajmujemy się importem / eksportem śmieciarek i pojazdów komunalnych dla wszystkich przedsiębiorców od osób prywatnych po Zakłady Gospodarki Komunalnej.

Produkcja pojazdów komunalnych
Producent
Województwo Łódzkie, Konstantynów Łódzki

Firma GAMON TRUCKS Sp. z o.o. powstała w 2014 roku. Siedziba firmy mieści się w Rybniku, natomiast oddział produkcyjny został w 2018 roku przeniesiony do Konstantynowa Łódzkiego. Zajmujemy się produkcją pojazdów do czyszczenia kanalizacji oraz transportu nieczystości płynnych.

Produkcja pojazdów komunalnych
Dostawca
Województwo Świętokrzyskie, Kielce

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie wszelkiego rodzaju pojazdów komunalnych. Opuszczające nasz zakład pojazdy są po generalnym remoncie i w pełni przygotowane do pracy. Na każdy sprzedany pojazd udzielamy gwarancję.

Produkcja pojazdów komunalnych
Producent
Województwo Małopolskie, Brzesko

Małopolska Wytwórnia Maszyn Brzesko Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, przejmując długoletnią tradycję i doświadczenie Zakładów Naprawczych Taboru Samochodowego i Sprzętu, firmy działającej na rynku polskim od 1975 roku. Firma zajmuje się produkcją pojazdów komunalnych.

Produkcja urządzeń dla fabryk drobiu, Produkcja pojazdów komunalnych
Producent
Województwo Śląskie, Katowice

Firma prywatna z Polskim kapitałem, która powstała w 2001 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wywozem nieczystości płynnych. Obecnie produkujemy zabudowy do czyszczenia kanalizacji, montujemy hakowce, bramowce, HDS i inne zabudowy komunalne i specjalne.

Produkcja pojazdów komunalnych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka