Produkcja chemiczna nieorganiczna (mineralna) w Polsce

Firmy produkcja chemiczna nieorganiczna (mineralna) w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. to producent nawozów azotowych odznaczających się wyjątkowymi parametrami wysiewnymi oraz alkoholi OXO i plastyfikatorów, w tym pierwszego polskiego plastyfikatora nieftalanowego.

Produkcja amoniaku
Producent
Województwo Małopolskie, Węgrzce

Technologia Qultivo została opracowana przez dział inżynierii produkcji firmy. Jest to owoc niezliczonej ilości badań i eksperymentów oraz pracy naukowej, badawczej i doświadczalnej prowadzonej przez najlepszych na świecie ekspertów w firmie Qultivo.

Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Niwy

Firma SUPLO Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2001 roku. Zajmuje się przede wszystkim produkcją nawozów, przeznaczonych głównie do dokarmiania dolistnego, choć w swojej ofercie posiada także nawozy doglebowe. Produkty nasze przeznaczone są dla gospodarstw rolniczych, wielkoobszarowych, a także dla sadowników i producentów warzyw.

Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Od ponad 20 lat produkujemy najwyższej jakości sole specjalne na bazie warzonej soli wielickiej. Nowoczesne technologie pozwalają nam systematycznie udoskonalać jakość naszych produktów, która budzi zaufanie coraz szerszego grona kontrahentów.

Produkcja zasad, kwasów i soli
Dystrybutor
Województwo Opolskie, Pakosławice

Firma Poltor została założona w 1991 roku i od początku swej działalności prężnie funkcjonuje w branży rolnej. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której rolnictwo jest pasją od pokoleń. Już od 30 lat naszym celem jest tworzenie optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Dystrybutor
Województwo Dolnośląskie, Brzeg Dolny

PCC Rokita jako podmiot dominujący, tworzy Grupę Kapitałową, w której skład wchodzi kilkanaście spółek operujących głównie w branży chemicznej i usługowej. Branżowym inwestorem PCC Rokita SA jest niemiecka firma PCC SE, która działa na międzynarodowych rynkach surowców chemicznych, transportu, energii, węgla, koksu, paliw, tworzyw sztucznych i metalurgii.

Produkcja sody, chloru
Dystrybutor
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

Polska i Węgry tradycyjnie już są dla siebie strategicznymi partnerami w obszarze gospodarczymi i handlowym. Położenie geograficzne, potencjał gospodarczy oraz istniejące od lat intensywne kontakty sprzyjają rozwojowi biznesu pomiędzy naszymi krajami.

Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Dystrybutor
Województwo Podkarpackie, Tarnobrzeg

Hurtowy Obrót Nawozów Sztucznych i Mineralnych jest autoryzowanym dystrybutorem Grupy Azoty S.A., która zrzesza największych polskich producentów nawozów azotowych i wieloskładnikowych. Firma powstała w 2008 roku, jej głównym profilem działalności jest sprzedaż hurtowa nawozów i węgla.

Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Producent
Województwo Małopolskie, Olkusz

INTERMAG to firma założona w Polsce w 1988r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa.Aktualnie firma zaliczana jest do największych producentów nawozów i biostymulatorów oraz aktywnie działa w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Produkcja sprzętu uprawowego, Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Producent
Województwo Łódzkie, Trębaczew

Firma FarmCal to producent nawozów wapniowych, który wspiera rolników i ogrodników w uzyskiwaniu coraz lepszej efektywności otrzymywanych płodów rolnych.

Produkcja nawozów mineralnych, produkcja kwasu siarkowego
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór