Zakłady przemysłowe w Tomaszowie Mazowieckim

Na tej stronie znajdziesz polskie firmy w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki, położony w Województwie Łódzkim, jest ważnym ośrodkiem przemysłu wydobywczego, chemicznego, spożywczego i elektromaszynowego. Jest częścią Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która dzięki korzystnemu systemowi podatkowemu przyczynia się do rozwoju przemysłu w tym mieście.

Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Firma specjalizuje się w produkcji galanterii ze skór o wyprawie roślinnej wytworzonych w polskich garbarniach oraz tkanin lnianych i najnowszej generacji bawełny woskowanej.

Produkcja galanterii skórzanej
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Zakłady Przemysłu Wełnianego TomTex S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim są firmą polską, nasze doświadczenie i tradycje sięgają ponad 160 lat wstecz. Podstawową działalnością Spółki jest produkcja tkanin wełnianych i mieszankowych wełny z innymi rodzajami włókien.

Produkcja tkanin wełnianych
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Podstawowym celem działalności Tomaszowskiej Fabryki Filców Technicznych jest projektowanie i produkcja tkanin technicznych, tkanin filtracyjnych i wyrobów konfekcjonowanych.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Fabryka Dywanów istnieje w Tomaszowie Mazowieckim od roku 1846. Jej założycielem był Edward Roland. W 1923 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę akcyjną. Po wojnie Fabryka Dywanów została znacjonalizowana i od tego momentu datuje się nazwa "Weltom". Produkowany w niej asortyment uległ znacznemu rozszerzeniu: o wykładziny tapicerskie, wycieraczki kokosowe i podobnego typu produkty tekstylne.

Produkcja dywanów i wykładzin dywanowych
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka