Zakłady produkcyjne w Tomaszowie Mazowieckim

Na tej stronie znajdziesz polskie firmy w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki, położony w Województwie Łódzkim, jest ważnym ośrodkiem przemysłu wydobywczego, chemicznego, spożywczego i elektromaszynowego. Jest częścią Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która dzięki korzystnemu systemowi podatkowemu przyczynia się do rozwoju przemysłu w tym mieście.

Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Bogate wzornictwo oraz duża liczba proponowanych kolekcji umożliwi dobranie odpowiedniego stylu płytek do każdego wnętrza.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Firma specjalizuje się w produkcji galanterii ze skór o wyprawie roślinnej wytworzonych w polskich garbarniach oraz tkanin lnianych i najnowszej generacji bawełny woskowanej.

Produkcja galanterii skórzanej
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Zakłady Przemysłu Wełnianego TomTex S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim są firmą polską, nasze doświadczenie i tradycje sięgają ponad 160 lat wstecz. Podstawową działalnością Spółki jest produkcja tkanin wełnianych i mieszankowych wełny z innymi rodzajami włókien.

Produkcja tkanin wełnianych
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Podstawowym celem działalności Tomaszowskiej Fabryki Filców Technicznych jest projektowanie i produkcja tkanin technicznych, tkanin filtracyjnych i wyrobów konfekcjonowanych.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Fabryka Dywanów istnieje w Tomaszowie Mazowieckim od roku 1846. Jej założycielem był Edward Roland. W 1923 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę akcyjną. Po wojnie Fabryka Dywanów została znacjonalizowana i od tego momentu datuje się nazwa "Weltom". Produkowany w niej asortyment uległ znacznemu rozszerzeniu: o wykładziny tapicerskie, wycieraczki kokosowe i podobnego typu produkty tekstylne.

Produkcja dywanów i wykładzin dywanowych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka