LabEcoTech

LabEcoTech

Producent
Województwo Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

Producent sprzętu rolniczego

O firmie

LabEcoTech - Nasza firma od 10 lat znana na rynku do produkcji i sprzedaży sprzętu ochrony środowiska. Dla Twojej wygody nasi konsultanci są zawsze dostępni do kontaktu, rejestracji i szybkiej realizacji zamówienia. Nasze wieloletnie doświadczenie znajdzie dla Państwa najlepszą ofertę, przy minimalnych kosztach i maksymalnych korzyściach.Firma LabEcoTech to uznany na rynku i doświadczony producent sprzętu rolniczego. Oferujemy sprzęt rolniczy najwyższej jakości, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję jego bezawaryjnej, wydajnej oraz bezpiecznej pracy. W naszym asortymencie znajduje się ok. 100 modeli różnych urządzeń, w tym kompletne linie do produkcji pelletu i paszy, granulatory/peleciarki, ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych, łuparki do orzechów, młyny bijakowe, podajniki ślimakowe czy suszarnie do trocin. Nasze urządzenia z powodzeniem zwiększą komfort pracy w każdym gospodarstwie rolnym, a także podczas użytku domowego, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów ich użytkowania.

Kategorie
Kontakt
Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022
Liczba wyświetleń: 1127
Opinie (3)
Piotr
11 Październik 2023 11:07

Po raz kolejny upewniam się o jakości obsługi firmy i urządzeń. Po zakupie granulatora GRAND-200, który zdaje egzamin, zakupił także podajnik ślimakowy MTZ-200.

Katarzyna Lobuska
05 Lipiec 2023 17:03

Jesteśmy z mężem zadowoleni z zakupu linii MLG-1000 COMBI. Pracujemy na trocinach, wydajność jest taka, jak wskazuje producent. Obsługa firmy jest bardzo wygodna, każdy konsultant chętnie odpowiada na jakiekolwiek pytanie.

Tartak
21 Czerwiec 2023 16:02

Linia do pelletu to porażka! Skladana z elementów z lat 80, prowizorka podatna na poważne awarie

Zostaw opinię
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Klikając "Odpowiedz" zgadzasz się z Regulaminem naszej strony internetowej.
Dane kontaktowe firmy
Wierzbica
Dobre
Odolanów
Tarnowo Podgórne
Michałowice
Gostyń
Ożarów Mazowiecki
Ramutówko
Warszawa
Warszawa